Po půl roce přidávám druhý článek ke třetí kategorii, která tvoří mé já, člověka, duši, prostě Eduarda Rovenského.

Minulou neděli jsme po dalším kolečku příprav, natáčení, nahrávání a postprodukce vypustili druhý videoklip z připravovaného CD Feedback. Mohl bych psát asi to samé co zaznělo u prvního článku v této kategorii, u videoklipu Je to na tobě. Vždy to tak bude, že bez lidí okolo nás, bez trpělivosti našich přítelkyní, pomoci a podpory kamarádů a známých, těch, co nám pořád dávají najevo, že to, co děláme ve volném čase, má smysl, bysme asi do tohoto dalšího bodu nedošli. A znovu to určitě je společná zásluha. Takže díky Vám všem, kteří jste větší či menší měrou přispěli, širší poděkování dáváme na Youtube pod videem.

Po stránce klipu jsme tentokrát zvolili spíše domácí prostředí, jelikož se točil kousek o mého milovaného rodiště ve Velkém Meziříčí. Kameru spolu se střihem a postprodukcí si vzal na starost náš společný kamarád Ondra Kudyn, kterému tímto vzdávám velkou poklonu. Myslím, že udělal úžasnou práci. Znovu se nám do songu podařilo zapojit talentovaného vokalistu, tentokrát místo Lindy Hlatké se na refrénu představil Ondřej Brejška a určitě to není poslední spolupráce, spíše naopak. Lidsky i hudebně jsme si náramně sedli, takže můžeš časem čekat další věci s naším autorským (teď už) triem.

Klip jsme si tentokrát na rozdíl do předchozího financovali čistě sami, ale naštěstí na poslední chvíli se nám podařilo oslovit pro účely soutěže spojené s propagací tohoto díla jako partnera prodejnu oblečení – snapbacks.cz.

Zbytečné asi více rozebírat, prostě jestli máte volnou chvíli, zmáčkněte play a poslouchejte. Budeme rádi za každý Váš názor. Jak jsem kdysi napsal v jednom songu – “děláme hudbu pro sebe a hlavně pro lidi kolem”.

Ať se Vám daří a jste všichni šťastní… 🙂

 

Napsal Eduard Rovenský

    1 komentář

  1. Honza 16.3.2016 at 4:33

    Jednoduše dobrý! Packet začíná dospívat a pomalu zraje jako víno. 😀