Dnešní krátký článek píši ke třetí kategorii, která tu ještě přízpěvek neměla. Hudba.

Včera jsme po roce příprav, různých demoverzí, úprav a vymýšlení scénářů, nahodili na YouTube nový videoklip z chystného CD. Když to vezmu v celku, je to asi to nejpodstatnější, co se u nás v hudbě od doby posledního studiového projektu pod názvem Odyssea z roku 2013 stalo. Je pravdou, že bez lidí okolo nás, bez trpělivosti našich přítelkyní, pomoci a podpory kamarádů a známých, těch, co nám ty dva roky dávali najevo, že to, co děláme ve volném čase, má smysl, bysme asi do tohoto bodu nikdy nedošli. Takže ta zásluha je společná. Díky mému dlouholetému (a jsem hrdý, že to můžu napsat) kamarádovi – Jirkovi Královi, jsme dostali do klipu nejen super herecký výkon, ale i zajímavou startovní sledovanost díky jeho armádě fanoušků.

Klip se točil výhradně v brněnských lokacích a pod produkční dílnou českobudějovických Magic Pictures. Stejně jako na výše zmíněném albu Odyssea se na vokálu představila skvělá pražská zpěvačka Linda Hlatká.

S klipem pomáhala i společnost, ve které už druhým rokem pracuji na fulltime job, Terra Group Investment, a.s.

Navíc od dnešního dne je song nasazen jako premiéra dne na nejposlouchanější brněnské radio – Freečko (www.freeradio.cz).

Ještě jednou díky všem, kteří tomu pomohli a stojí dál za námi a snad těch kvalitních věcí v naší hudbě bude dál přibývat.

 

A pro ty, co ještě doposud neviděli, máte možnost to hned napravit.

Je to jen na Vás…

Napsal Eduard Rovenský

    1 komentář