Energetika

Od roku 2011 jsem se pracovně pohyboval v oblasti energetiky. Jelikož jsem při svém mnohaletém studiu absolvoval výuční i maturitní zkoušky z plynárenství a elektrotechniky, dostal jsem odborný základ na věci nahlížet nejenom z obchodního hlediska a doteď se snažím, v rámci volného času, posuzovat věci v energetice celistvě a nebýt jenom obchodníkem s deštěm.

V čase, kdy hlavně obchod s energetickou komoditou nemá zrovna nejlepší jméno, věřím, že jsem jeden z nemnoha odborníků, snažící se lidem poskytnout kvalitní a seriozní alternativu na tomto – pro běžného občana – mnohdy zrádném poli. Jakožto vystudovaný provozní technik elektronických a plynových zařízení, se snažím řešit problémy komplexně a klientům nabídnout trochu jiný pohled na energetiku. Osobně si myslím, že největším nedostatkem oboru je hlavně špatná informovanost a orientace člověka v této tématice.

Pokud hledáte odbornou radu, pomocnou ruku, nebo jen odpověď na nějaký dotaz související s energetikou, pište na email energetika@eduardrovensky.cz. Pokud to bude v mých silách, pokusím se vyhovět.